ثبت نام

آپدیت ماه مارس گلکسی اس 9 ویژگی سلفی اس 10 را به این گوشی می‌آورد

samarena
ب

سامسونگ یک آپدیت نرم‌افزاری جدید در ماه مارس برای گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس عرضه کرده‌است. این بروزرسانی ویژگی جدید سلفی گلکسی اس 10 را به این گوشی می‌آورد. در ادامه خبر همراه ما باشید.

آپدیت

همانطور که سامسونگ در بخش تغییرات این آپدیت گفته است، پس از بروزرسانی یاد شده دوربین سلفی گلکسی اس 9 از یک میدان باریک‌تر برا نمایش تصاویر استفاده می‌کند. امتیاز FOV یا همان میدان دید در گلکسی اس 9 قبل از آپدیت 80 بوده‌است. حالا بعد از این بروزرسانی این عدد در حالت پیش فرض به 68 رسیده است. البته لازم به ذکر است که دکمه‌ای نیز به پنل دوربین افزوده شده‌است تا در صورت نیاز، کاربران میان این دو حالت جابجا شوند.

سلفی تک نفره و سلفی دسته جمعی

این موضوع شاید عجیب به نظر برسد اما می‌تواند خیلی مهم و کابردی باشد. دوربین پرچمداران کره‌ای‌ها همیشه میدان دید بیشتری در مقایسه با دیوایس‌های سایر تولیدکنندگان ارائه می‌دادند. این برتری در هنگام استفاده از دوربین سلفی در عکس‌های دسته جمعی به خوبی ظاهر می‌شود اما وقتی می‌خواهید تنها از خودتان عکس بگیرید نتیجه جالبی در اختیارتان نمی‌گذارد. در حاضر اما بعد از آپدیت عرضه شده، سامسونگ تصمیم گرفته‌است تا قدرت انتخاب بیشتری به کاربر بدهد. حالا انتخاب میزان عمق میدان دید بر عهده کاربر است و می‌تواند آن را متناسب با نیاز خود تغییر دهد.

در سال گذشته نیز کره‌ای‌ها برخی ویژگی‌های جدید گلکسی اس 9 مانند AR Emoji را برای سایر تلفن‌های هوشمند خود و حتی برخی تلفن‌های ارزان قیمتشان ارائه کردند. با توجه به این مطلب می‌توان انتظاری مشابه به این امر را برای گلکسی اس 10 داشت. احتمال عرضه قابلیت نام برده شده برا گلکسی نوت 9 نیز بسیار زیاد است هر چند زمان این عمل مشخص نمی‌باشد.

دیگر بهبود‌ها

آخرین آپدیتی که برای گلکسی اس 9 و برادر بزرگ‌تر آن در کشور آلمان ارائه شده‌است، بهبود‌های دیگری نیز علاوه بر تغییر میدان دید در دوربین به خود دیده‌اند. این نسخه‌های نرم افزاری به ترتیب با این کد‌ها G960FXXU2CSC8 و G965FXXU2CSC8 شناخته می‌شوند. از جمله این بهبود‌ها می‌توان به افزایش سرعت جابجایی میان مود‌های مختلف در اپلیکیشن دوربین، بهبود پایداری تلفن در استفاده از شبکه وای‌فای، پایداری اپلیکیشن مخاطبین، پایداری مسنجر سامسونگ و ویرایشگر‌های ویدئو اشاره نمود. این آپدیت شامل پچ‌‌های امنیتی ماه مارس سال 2019 نیز می‌باشد.

شما می‌توانید با رفتن به منوی تنظیمات و بخش بروزرسانی نرم‌افزاری گلکسی خود را به آخرین نسخه نرم‌افزاری ارائه شده ارتقا دهید.

در پایان نظر خودتان را درباره میزان عمق میدان دید در دوربین‌های تلفن‌های هوشمند با ما در میان بگذارید.

منبع :
SamMobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *