ثبت نام

عرضه اندروید Pie برای گلکسی اس 8 و گلکسی نوت 8

321345-min
ب

سامسونگ عرضه بروزرسانی اندروید Pie برای گلکسی نوت 8، گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس را از ماه گذشته آغاز کرده‌است. با این حال، حالا تلفن‌هایی در خاک آمریکا وارد بازار شده‌اند نیز موفق به دریافت این بروزرسانی شدند.

هفته گذشته، این بروزرسانی برای گلکسی نوت 8، اس 8 و اس 8 پلاس‌های تحت پوشش اپراتور Sprint ارائه شد. در حال حاضر بروزرسانی اندروید Pie گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس برای دو اپراتور AT&T و T-Mobile در دسترس قرار دارند. ارتقا نرم‌افزاری گلکسی نوت 8 اما تنها برای نسخه‌های تحت پوشش AT&T عرضه شده‌است و کاربران T-Mobile باید فعلا منتظر بمانند.

PiePie

 

اندروید 9.0

این بروزرسانی که به صورت OTA یا آپدیت خودکار عرضه می‌شود، حجمی در حدود 1.6 گیگابایت دارد. این ارتقای نرم‌افزاری شامل پچ‌ امنیتی ماه مارس، و اندروید 9.0 می‌باشد. اندروید 9.0 ویژگی‌هایی زیادی را به همراه نسخه جدید One UI برای گلکسی شما به همراه خواهد آورد. در پایان با مراجعه به تنظیمات و بخش Software Update می‌توانید تلفن‌تان را به آخرین نسخه ارائه شده برای آن ارتقا دهید. اگر بروزرسانی اندروید 9.0 هنوز به صورت OTA برای منطقه شما در دسترس قرار نگرفته است نیز می‌توانید رام مورد نظر خود را دانلود و با توجه به این راهنما، آن را به صورتی دستی بروزرسانی نمائید.

 

آیا شما تاکنون بروزرسانی اندروید 9.0 را دریافت کرده‌اید؟

 

منبع :
SamMobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *