ثبت نام

تمیز کردن تلفن همراه برای مقابله با کرونا

how-to-clean-your-phone-coronavirus-min
ب

با انتشار ویروس کرونا مردم بیش تر از هر زمان دیگه نگران پاک کردن وسایل شان هستند. یکی از وسایلی که افراد زیاد از آن استفاده می کنند تلفن های همراه است که ممکن است چندین میکروب را روی سطوح خود داشته باشد با ما همراه باشید با راهنمای تمیز کردن گوشی های همراه در سام آرنا.

چگونه گوشی همراه خود را ضد عفونی کنیم؟

شاید براتون جالب باشه که بدونید میکروب ها می تونن تا 4 روز بر روی صفحه نمایش گوشیتان بچسبند و با توجه به این که در طول روز زیاد از گوشی استفاده می کنید خیلی راحت این ویروس ها به شما منتقل بشوند. یکی از نکاتی که کار ما رو سخت تر هم می کنه این است که بیشتر گوشی ها رو نمی شه زیر آب گرفت اگه بشه زیر آبم گرفت نمی شه با صابون گوشی رو شست 🙂

خوب برای این که گوشی تون رو تمیز کنید و شر کرونا ویروس راحت شید اول باید گوشیتون رو خاموش کنید. سپس قاب گوشیتون رو هم در بیارید.

یادتون باشه که در هنگام تمیز کردن گوشی نماید به گوشی هیچ سیمی مثل شارژر یا مثلا هنزفری وصل باشه.

در این جا نیاز است که اسپری تمیز تمیز کننده مخصوص صفحه نمایش تهیه کنید و با یک پارچه  میکرو فیبری برای جلوگیری از افتادن خط روی صفحه نمایش، شروع به تمیز کردن صفحه نمایش گوشی تو بکنید.

یکی از سوال هایی که زیاد پرسیده می شود این است که آیا می شه گوشی رو با الکل تمیز کرد ؟

بله، اما الکل استفاده شده بیش تر از 50 درصد نباشد و با آب محلول درست کنید و گوشی تان را تمیز کنید.

یکی از راهکار هایی که می تونید استفاده کنید : گوشی تان را سلفون بکشید! اگر کل گوشی تان را سلفون بکشید باز هم می توانید از تاچ گوشی تان استفاده کنید و به راحتی هر چند ساعت یک بار سلفون را دور ریخه و با سلفون جدید جایگزین کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *