ثبت نام

یک مشکل در بهترین گوشی میان رده برای بازی : Galaxy A51 5G

ezgif.com-webp-to-jpg
ب

ما قبلاً بحث کرده ایم که چگونه سری گلکسی A 2020 سامسونگ پاکت را بر روی تلفنهای ارزان قیمت هل می دهد. Galaxy A21s ، Galaxy A31 ، Galaxy A41 و Galaxy A51 LTE / 5G قصد دارند بیشترین توجه مشتری را به خود جلب کنند. به نظر می رسد ، گوشی های دیگری نیز در ترکیب امسال وجود دارند ، اما این خدمات بیشتر مشتریان است.

سامسونگ با سری Galaxy A 2020 ، چیزی را برای همه ارائه می دهد. این چهار دستگاه بویژه کاملاً گرد هستند. آنها مشخصاتی را ارائه می دهند که قابل مقایسه و در برخی موارد بهتر از رقبای مستقیم خود هستند. سامسونگ همچنین با قیمت های رقابتی این دستگاه ها را برای دستیابی بیشتر آنها به ارمغان آورده است.

بازی های موبایل طی دهه گذشته شاهد رشد انفجاری در محبوبیت خود بوده اند. اکنون ، بیشتر مردم بیشتر علاقه مند هستند که آیا دستگاهی که در مورد خرید فکر می کنند می تواند بازی مورد علاقه خود را از هر چیز دیگری بازی کند. تلفن های هوشمند میان رده مجبورند راهپیمایی تری داشته باشند زیرا در این رابطه باید انتظارات هر دو مشتری را متعادل کنند و در عین حال سوراخی در جیب خود نبینند.

از بین این چهار دستگاه ، بدون شک Galaxy A51 5G بهترین بازی برای بازی است. سامسونگ تغییرات قابل توجهی در این دستگاه ایجاد کرده است که عملکرد آن در این زمینه را نسبت به نوع LTE بهبود داده است. مهمتر از همه و مهمتر از همه ، پردازنده Exynos 980 از Exynos 9611 توانایی بیشتری دارد. همچنین حافظه UFS2.1 سریعتر نیز وجود دارد که به سرعت بیشتر کارها نیز کمک می کند. نوع پایه آن دارای 6 گیگابایت رم است اما اگر دوست دارید چیزهایی کمی خرابکار باشند ، می توانید آن را با 8 گیگابایت دریافت کنید.

هیچ نقصی در نمایشگر 6.5 اینچی Super AMOLED دستگاه ندارید که بسیار عالی است. استفاده هوشمند از نمایشگر Infinity-O سامسونگ را قادر ساخته است که حاشیه ها را ببافد و این امکان را برای تجربه بازی همهجانبه تر فراهم می کند. سوراخ پانچ بسیار کوچکتر از آن چیزی است که در اولین تکرارهای نمایشگر Infinity-O دیده ایم ، بنابراین یک چشم انداز نیست.

البته یک مسئله وجود دارد که کمی ناراحت کننده است. بلندگو شلیک منفرد به شکلی قرار دارد که ناخواسته هنگام بازی در حالت افقی ، آن را با انگشت خود بپوشانید. بیشتر بازی هایی که ارزش بازی کردن دارند ، نیاز دارند که تلفن خود را در حالت افقی قرار دهید ، بنابراین این مسئله ای نیست که می توانید از آن جلوگیری کنید.

ما وقتی بازی را مرور می کردیم دوست داشتیم در دستگاه بازی کنیم ، اما این مسئله ای است که دائماً ما را آزار می دهد. نیاز به یک تلاش آگاهانه برای قرار دادن انگشت در آن مکان نیست ، که به هر حال ، جایی است که شما به طور طبیعی انگشت خود را هنگام نگه داشتن تلفن مانند آن قرار می دهید. بدیهی ترین راه حل استفاده از هدفون است. خوشبختانه ، Galaxy A51 5G از جک هدفون 3.5 میلیمتری برخوردار است. اما با وصل شدن هدفون ، باید نحوه استراحت کف دست خود را تنظیم کنید. با این وجود بهتر است بتوانید کاملاً بی سیم بمانید و از Galaxy Buds + استفاده کنید.

با وجود این ، کمی وجود ندارد که در مورد Galaxy A51 5G دوست نداشته باشید. شما از استاندارد شبکه نسل بعدی پشتیبانی می کنید ، بنابراین می توانید از تلفن های 5G با تلفن که هزینه بازو و پا را ندارد ، نهایت استفاده را ببرید. همانطور که در بررسی گلکسی A51 5G ما اشاره کردیم ، این دستگاه کاملاً قادر است ساعتهای بی شماری را که می گذرد بازی هایی مانند PUBG و Call of Duty و همچنین در بالاترین تنظیمات گرافیکی خود را انجام دهید.

موقعیت بلندگو فقط باعث ایجاد ناراحتی می شود که می توان به راحتی از آن جلوگیری کرد. امیدوارم سامسونگ در جانشین Galaxy A51 5G به این موضوع بپردازد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *