ثبت نام

5 نمونه برتر شارژرهای بی‌سیم

S10-30
ب

دنیای اسمارت‌فون‌ها هر روز درحال تکامل است و در سال‌های اخیر برای راحتی شارژ اسمارت‌فون‌های اندرویدی شارژرهای بی‌سیم معرفی شده‌اند که ما در این مطلب به 5 نمونه برتر اشاره خواهیم کرد.

Samsung Qi Certified Wireless Charger Pad

سامسونگ یکی از بزرگترین تولیدکننده‌های اسمارت‌فون‌های اندرویدی در دنیاست و اصلا شگفت‌زده نشوید که شارژر بی‌سیم سامسونگ یکی از بهتریناست. این شارژر با اسمارت‌فون‌هایی که از استاندارد Qi پشتیبانی می‌کنند نیز سازگار است.

این مدل طراحی بسیار جمع و جوری دارد چراغی که بر روی آن تعبیه شده است با هر لمس رنگی متفاوت خواهد داشت و خرجی 5V دارد.

این شارژر با وجود ظاهری شکننده بسیار مقاوم است و می‌توانید آن را در دو رنگ سفید و مشکی با قیمت 21 دلار تهیه کنید.

Anker PowerWave Fast Wireless Charger Stand

برند Anker از تولییدکنندگان اسمارت‌فون نیست اما این دلیلی بر آن نمی‌شود که شارژر بی‌سیم آن از بهترین‌های بازار نباشد. شارژر بی‌سیم Anker با اسمارت‌فون‌هایی که از استاندارد Qi پشتیبانی می‌کنند سازگار است ولی برای بهترین تجربه استفاده از آن به یک اسمارت‌فون پرچم‌دار نیاز است.

این شارژر بی‌سیم با 18 ماه گارانتی عرضه ‌می‌شود که پشتیبانی خیلی خوبی نیز دارد. از نکات جالب این شارژر می‌توان به افقی قرار دادن دستگاه بر روی آن اشاره کرد که برای افرادی که همزمان با شارژ موبایلشان می‌خواهند به تماشای فیلم بپردازند بسیار مناسب می‌باشد. اما این شارژر قیمتی کمی بالا دارد که معادل 40 دلار می‌باشد.

RAVPower Qi Certified 10W Fast Wireless Charging Pad

این برند که فقط تولیدکننده لوازم‌جانبی موبایل‌ می‌باشد که بیشتر آن نیز در زمینه تولید شارژر می‌باشد پد شارژر بی‌سیمی را عرضه کرده است که به دلیل قیمت مناسبش در این لیست قرار گرفته است که بسیار شبیه شارژر سامسونگ می‌باشد. این پد شارژر قیمتی معادل 15 دلار دارد.

Seneo Wireless Charger

کمپانی seneo یکی برترین برندها در زمینه تولید شارژر است که بیشتر از 2 میلیون کاربر در سراسر دنیا دارد.

از تنها معایب این دستگاه می‌توان به این اشاره کرد که برای هر اسمارت‌فونی تولید نشده است و فقط برای آیفون و اسمارت‌فون‌های سامسونگ طراحی شده است و قیمتی معادل 15 دلار دارد.

PLESON Fast Wireless Charger

بزرگترین تمایز میان این شارژر و باقی موارد در نرخ شارژ آن است که که دارای میزان شگفتی‌آور 13.5 وات است که 1.4 برابر باقی شارژرها می‌باشد و هنگامی که تلفن شارژ می شود، چراغ LED سبز روشن می شود. این شارژر قیمتی 17 دلاری دارد.

منبع :
SAMMOBILE

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *