ثبت نام

همکاری با بلکبری برای امنیت بیشتر در Knox

Samsung-Knox

BlackBerry ویژگی های جدیدی را برای SecuSUITE سامسونگ Knox اضافه میکند

BlackBerry اعلام کرده است که در حال اماده‌سازی چند ویژگی جدید  SecuSUITE برای Samung Knox است. این شرکت سه سال پیش یعنی در زمان Galaxy S6 خدمات شرکت سازمانی SecuSUITE را برای گوشی‌های سامسونگ راه‌اندازی کرد. این برنامه توسط Secusmart زیرنظر BlackBerry توسعه داده شده و یک لایه امنیتی اضافی را برای کسانی که از مجموعه امنیتی Samsung Knox استفاده می‌کنند، فراهم می کند. BlackBerry همچنین وعده بهبود SecuSUITE برای Samsung Knox برای ارائه صدای تلفن و داده‌های امن تلفن همراه داده است. کاربران در حال حاظر دو سرویس جدید SecuVOICE و پلت فرم Endpoint Management (UEM) BlackBerry را دریافت خواهند کرد.

اداره فدرال آلمان سالهاست از SecuVOCE برای تماس‌های تلفنی خود استفاده می‌کند. و این تکنولوژی در حال حاظر برای Samsung knox طراحی شده است.
پلت فرم Endpoint Management (UEM) BlackBerry بخشی از SecuSUITE برای Samsung Knox است. این سیستم مدیریت کامل و یکپارچه سیستم کنترول سیاست برای دستگاه‌های سازمانی را فراهم می‌کند.

در حال حاظر SecuSUITE برای Samsung Knox در گوشی های Galaxy S7 , S8 ,S8+ , Note 8 در دسترس است و به زودی برای Galaxy Tab 2 و Tab 3 نیز منتشر خواهد شد.

منبع :
sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *