ثبت نام

ایوان بلس سکوت خود را درباره ی نوت 8 شکست؛ افشای رندرهای رسمی و مطبوعاتی نوت 8 در رنگ های مختلف [آپدیت: رندری از ۴ رنگ نوت ‌8 اضافه شد]

20170801_172827
ب

همان‌طور که انتظار می‌رود سامسونگ قصدی برای آشکار ساختن مشخصات نوت 8 قبل از مراسم رونمایی آن در تاریخ اول شهریور ندارد، اما این موضوع بدین معنی نخواهد بود که لو دهندگان دنیای تکنولوژی نیز در این موضوع با سامسونگ سامسونگ هم عقیده باشند. تاکنون رندرها و تصاویر زیادی منتشر شده‌اند که انتشاردهندگان آن‌ها ادعا می‌کردن که طراحی نسل آینده‌ی سری نوت این‌گونه خواهد بود، اما اعتبار این ادعاها علی‌الخصوص با توجه به تفاوت‌های موجود در رندرها برای کسب اعتماد کامل دنبال کنندگان اخبار دنیای موبایل کافی نبود.

ایوان بلس به گمانه زنی‌ها درباره‌ی نوت 8 پایان داد…

نوت 8اما این‌گونه باید گفت که عمر این شک و گمان امروز به پایان رسیده‌است زیرا لو دهنده‌ی معروف ایوان بلس بالاخره سکوت خود رو درباره‌ی گلکسی نوت‌ 8 شکست و با انتشار رندرهای مطبوعاتی و رسمی از طراحی نوت 8 هر آنچه باید از طراحی این پرچم‌دار بدانیم را برای‌مان آشکار ساخت. در رندرهای منتشر شده می‌توانید نوت 8 را در دو رنگ طلایی و مشکی در نماهای پشت و جلو مشاهده کنید. همچنین نمایی اس‌پن‌های جدید هم در این دو رنگ در تصویر دیده می‌شود.

واضح است که نوت 8 هم مانند سری هشتم گلکسی S از نمایشگر بی‌کران با لبه‌های خمیده و حاشیه‌ی کم برخوردار است، با این تفاوت که در نوت 8 سامسونگ از نمایشگر بزرگ‌تر ۶.۳ اینچی استفاده کرده است. دکمه‌ی دستیار صوتی بیکسبی هم همانند گلکسی S8 در لبه‌ی سمت چپ دستگاه و زیر دکمه‌های ولوم قرار گرفته‌است. سنسور اثر انگشت نیز مانند S8 با حذف دکمه‌ی هوم به پشت دستگاه انتقال یافته است، البته جایگیری این سنسور در پشت نسبت بو S8 دچاره تغییراتی شده‌است.

همان‌طور که انتظار می‌رفت نوت 8 هم از زبان طراحی نسل هشتم گلکسی S بهره می‌برد، البته نمی‌توان از این نکته خورده گرفت زیرا استفاده از زبان طراحی S8 در محصولات سامسونگ هنوز به حد اشباع نرسیده و همچنین نمی‌توان از زیبایی قابل توجه آن چشم‌پوشی کرد. همچنین بر اساس این رندر می‌توان اطمینان یافت که نوت 8 اولین پرچم‌دار سامسونگ خواهد بود که به دوربین دوگانه مجهز می‌شود.

کمتر از یک ماه به رونمایی سامسونگ از پرچم‌دار جدید سری نوت خود در تاریخ اول شهریور ماه باقی مانده است و برای تایید مشخصات و ویژگی‌های بیشتری از این پرچم‌دار غول‌پیکر باید تا آن تاریخ منتظر ماند.پس با ما در سام‌آرنا همراه باشید.

آپدیت: رندری از ۴ رنگ نوت 8 اضافه شد.

نوت 8

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *