ثبت نام

امکان عرضه سری A گلکسی با حسگراثر انگشت یکپارچه با نمایشگر در سال 2019

IMG_20180717_122207
ب

مدت زمانی زیادی از انتشار شایعات مربوط به استفاده سامسونگ از حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر می‌گذرد ولی همچنان سامسونگ اسمارت‌فونی با این قابلیت معرفی نکرده است و امکان عرضه گلکسی نوت 9 با حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر نیز پایین است، اما امکان استفاده سامسونگ از آن در اسمارت‌فون‌های سال آینده خود زیاد است.

یک منبع چینی مدعی شده است که گلکسی اس 10 سامسونگ تنها دستگاه سامسونگ با حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر نخواهد بود و گلکسی نوت 10 نیز به آن تجهیز خواهد شد.

جزئیات زیادی از این شایعه منتشر نشده است اما احتمال عرضه سری جدید A اسمارت‌فون‌های سامسونگ با حسگر اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر نیز هست که حدودا یک ماه قبل از گلکسی اس 10 معرفی خواهد شد.

این می‌تواند به این معنی باشد که گلکسی اس 10 سامسونگ اولین اسمارت‌فون سامسونگ با اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر نیست، همچنین امکان دارد سامسونگ گلکسی اس 10 را به عنوان اولین موبایل خود با این قابلیت عرضه کند زیرا پس از آن اکثر اسمارت‌فون‌های سامسونگ دارای این قابلیت خواهند بود.

در ادامه این شایعات آمده است که گلکسی اس 10 سامسونگ دارای ۳ مدل مختلف با ابعاد  5.8 ، 6.1 و 6.4 اینچی خواهد بود و اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر در دو مدل 6.1 و 6.4 اینچی خواهد بود و علاوه بر این مورد نسخه 6.4 اینچی از دوربین سه بعدی نیز پشتیبانی می‌کند.

نظر شما در رابطه با حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر چیست؟

منبع :
Sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *