ثبت نام

بروزرسانی اندروید 9 سامسونگ همراه با سری جدید آیکون‌ها همراه است

samsung-android-pie-update-galaxy-devices-are-getting-all-new-home-screen-icons.1280×600
ب

تعدادی از اسمارت‌فون‌های شرکت سامسونگ به زودی در بروزرسانی اندروید 9 آیکون‌های جدیدی را دریافت خواهند کرد که این آیکون‌ها در نسخه بتا اندروید 9 در گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس حصور دارند. سامسونگ در تلاش است که از لحاظ نرم‌افزاری رقبایی مانند گوگل پیکسل 3 را پشت سر گذارد و سیستم‌عامل اندروید را با شخصی‌سازی‌های خود آن را از باقی اسمارت‌فون‌ها جدا کند.

سامسونگ همراه با هر بروزرسانی تعدادی قابلیت جدید به اندروید 9 خود اضافه می‌کند همانطور که در بروزرسانی‌های قبلی حرکات ناوبری جدید و تم تیره را به اندروید 9 خود اضافه کرد و حال آیکون‌های جدید رابط جدید سامسونگ منتشر شده‌اند.

بیشترین تغییر در آیکون‌های برنامه‌های اصلی و داخلی اسمارت‌فون مانند تلفن، ایمیل، دوربین و برنامه Game Launcher ایجاد شده است که بسیار جذاب هستند و رنگ‌های جذابی دارند که ظاهر بسیار زیبایی به رابط سامسونگ داده‌اند.

علاوه ب آیکون‌های تجدید شده در اندروید 9 ویژگی میانبر برنامه نیز که در اندروید 8 معرفی شد بهبود داده شده است که حال توانایی دسترسی سریع‌تر به اطلاعات برنامه دارید و به طور مثال می‌توانید با سرعت بیشتری برنامه را Force Stop کنید و به دستورات دیگر دسترسی داشته باشید.

منوی برنامه‌ها در اندروید 9 نیز بسیار روان و یک‌دست شده است و ظاهری مدرن‌تر را به خود گرفته است.

نظر شما در رابطه با رابط جدید سامسونگ چیست؟

منبع :
gadgethacks

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *