ثبت نام

بهبود عملکرد دوربین در گلکسی نوت 9 با بروزرسانی جدید سامسونگ

galaxy-note-9-back-camera-blue
ب

سامسونگ اخیرا بروزرسانی جدیدی را برای گلکسی نوت 9 عرضه کرده است که بهبودهایی را در دوربین گلکسی نوت 9 داشته است. گلکسی نوت 9 یکی از بهترین دوربین‌ها را در میان پرچم‌داران اسمارت‌فون‌های حال حاضر دنیا دارد ولی با این حال بخش نرم‌افزاری آن توسط بروزرسانی جدید سامسونگ بهبود یافته است.

کمپانی سامسونگ این بروزرسانی را ابتدا در کشور آلمان منتشر کرده است و مدتی به طول خواهد کشید که این بروزرسانی در سایر مناطق دنیا نیز در دسترس قرار گیرد.

کمپانی سامسونگ در پرچم‌دار خود یعنی گلکسی نوت 9 بر روی ویژگی‌های نرم‌افزاری دوربین تمرکز کرده است. گلکسی نوت 9 اولین اسمارت‌فون سامسونگ با قابلیت Scene Optimizer می‌باشد، این ویژگی مبتنی بر هوش مصنوعی می‌تواند موضوع و صحنه را با 20 نوع محیط عکس‌برداری مطابقت قرار دهد که شامل عکاسی مناظر، پرتره، حیوانات، غذا و مواردی دیگر می‌شود.

سامسونگ این بروزرسانی را با ورژن N960FXXU2ARI9 برای گلکسی نوت 9 منتشر کرده است که حجمی معادل 302 مگابایت دارد که در توضیحات بروزرسانی نیز گفته شده است که با این بروزرسانی عملکرد دوربین گلکسی نوت 9 بهبود پیدا خواهد کرد و همچنین روشنایی صورت را در تصاویر بهتر خواهد شد.

 

منبع :
sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *