ثبت نام

حسگر اثرانگشت اولتراسونیک گلکسی اس 10 به مرور زمان بهتر خواهد شد

Galaxy-S10-Hands-on-41-In-Display-Fingerprint
ب

فناوری‌های جدید همیشه زمان زیادی نیاز دارند تا به خوبی فناوری‌هایی که قبلا وجود داشته اند،شوند. این مورد دقیقا درباره حسگر اثر انگشت درون نمایشگر گلکسی اس 10 و گلکسی اس 10 پلاس صدق می‌کند.
سنسور اثر انگشت “اولترا سونیک” به اندازه سنسور های قبلی که در سری موبایل‌های گلکسی دیده می‌‌شد دقیق و سریع نیست.

همه کاربران به راحتی با سنسور درون نمایشگر ارتباط برقرار نکرده‌اند و مدت زمان زیادی طول می‌کشد تا به آن عادت کنند و ما فقط می‌خواهیم به شما بگوییم که اگر هنوز حس می‌کنید سنسور اولتراسونیک گلکسی S10 و S10+ به تکامل کافی نرسیده‌است باید بگوییم که مطمین باشید که با گذشت زمان بهتر خواهند شد.

با نبود هیچ مرزی برای راهنمایی درست مکان انگشت بر روی سنسور، این موضوع به یکی از مشکلات مبدل شده که کاربران باید در مورد مکان یابی سنسور درون نمایشگر انگشتشان را دقیقا بر موقعیت مناسب قرار دهند.
درست قرار دادن انگشت بر روی موقعیت مناسب برای باز کردن قفل صفحه در S10 و S10+ کار راحتی است اما برای حافظه عضلانی ممکن است چند هفته طول می‌کشد تا گرایش پیدا کند بدون نگاه کردن به صفحه موبایل قفل آن را باز کند.
طراحان S10 و S10+ معتقدند که نهایتا به راحتی و بدون نگاه کردن کاربران میتوانند قفل صفحه را باز کنند.

همانطور که گفتیم سنسور گلکسی S10 و S10+ در طول زمان سریع تر می‌شود که می‌توان گفت این موضوع در واقع حقه AL می‌باشد که به موبایل اجازه می‌دهد تا با تکرار یک اثر انگشت وقت کمتری برای تشخیص آن صرف کند.
دقت نیز افزایش یافته و به ندرت پیش می‌آید که سنسور از ما بخواهد انشگت را مدت بیشتری بر روی سنسور قرار دهید یا حتی آن را تشخیص ندهد.

همانطور که سامسونگ تایید کرد همه چیز با بروز رسانی بهتر خواهد شد.
اگر شما با سنسور موبایل خود حتی پس از یک یا دو هفته استفاده کلنجار می‌روید فقط صبر کنید.
این موضوع درباره کسانی که برای خرید S10 و S10+ مردد هستند نیز صدق می‌کند چون گزارشات درباره سنسور اثر انگشت آنقدر ها هم عالی نبوده.
اگر شما مایل به تلاش برای خرید S10 و S10+ نیستید سامسونگ می‌تواند سیستم سنسور اثر انگشت درون صفحه ‌ای را در گلکسی S10e که مدلی جمع و جور و با عیار است امتحان کنید.

منبع :
SAMMOBILE

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *