ثبت نام

سامسونگ از بخشی از قابلیت های دوربین دوگانه ی پرچمدار جدیدش پرده برداشت؛ عملکرد دوربین نوت 8 خیره کننده خواهد بود

dual_camera_02_1
ب

همان‌طور که در جریان هستید تا کنون شایعات بی‌شماری درباره‌ی دوربین گلکسی نوت 8 و ویژگی‌های آن درز کرده‌اند. می‌توان گفت این مطلب که گلکسی‌ نوت 8 اولین پرچم‌دار سامسونگ مجهز به دوربین دوگانه خواهد بود، برایمان موضعی اثبات شده است. با اینکه درباره‌ی ویژگی‌های جدید این دوربین دوگانه گمانه‌زنی‌های بسیاری وجود دارد، اما شاید خود سامسونگ برخی از این ویژگی‌ها را قبل از رونمایی از نوت 8 برای‌مان آشکار ساخته باشد.

به تازگی خبری منتشر شد که بخش دستگاه‌های الکتریکی سامسونگ در حال آماده سازی این سنسورها به عنوان نسل جدید از سنسورهای ایزوسل برای بکارگیری در نوت 8 است. جالب است بدانیم که سامسونگ در سایت خود اطلاعات جالبی از قابلیت‌های این سنسورها به نمایش گذاشته است، که بسیار جالب توجه هستند. به احتمال زیاد سنسور دوگانه‌ای که توسط سامسونگ در نو‌ت 8 به‌کار گرفته خواهد شد از همین نوع بوده و از این قابلیت‌ها برخوردار است.

نوت 8 به زوم اپتیکال ۳ برابر مجهز خواهد شد

نوت 8یکی از این ویژگی‌هایی که به لطف ماژول دوربین دوگانه شاهد آن خواهیم بود Smart Zoom یا زوم هوشمند نام دارد. این قابلیت همان‌طور که در گذشته نیز شایعاتی از آن منتشر شده بود دوربین نوت 8 را از زوم اپتیکال ۳ برابر برخوردار می‌کند.

عمق تصاویر را لمس خواهید کرد…

نوت 8ویژگی دیگری که این دوربین‌های دوگانه از آن برخوردارند Refocus یا فکوس مجدد نام دارد که به لطف دوربین دوگانه نوت 8 قادر خواهد بود، عمق و فاصله‌ی اشیا در تصاویر را بهتر درک کند و پس از ثبت تصویر امکان بلور یا محو ساختن پس‌زمینه یا پیش‌زمینه را در اختیارتان بگذارد.

با نوت 8 در تاریکی مطلق تصویر برداری کنید!

نوت 8از آنجایی که سنسورهای دوگانه‌ی جدید می‌توانند نور بیشتری را جذب کنند، پس این ویژگی می‌تواند عملکرد خیره‌کننده‌ی این سنسورها را در شرایط نوری نا مساعد و نور کم داشته باشند و سامسونگ این ویژگی را عاملی برای ثبت تصاویری بی‌نظیر در شب می‌داند.

ویژگی‌های دوربین نوت 8 خلاقانه خواهد بود

نوت 8در این تصاویر از دو ویژگی Perspective View یا نمای پرسپکتیو و Background Effect یا سایه‌ی پس زمینه نیز نام برده شده است، که می‌توانند در ساخت آثاری خلاقانه مورد توجه کاربران قرار گیرند.

در پایان باید بگوییم این امکان وجود دارد که تعدادی یا تمامی این ویژگی‌های مشخص شده توسط بخش دستگاه‌های الکتریکی سامسونگ را در گلکسی نو‌ت 8 شاهد باشیم، علی‌الخصوص با توجه به ادعای سامسونگ که گلگسی نوت 8 را بهترین دستگاه برای استفاده‌ی مولتی مدیا دانسته. اما برای آگاهی دقیق از آنچه در گلکسی نوت‌ 8 تجربه خواهیم نمود باید تا رونمایی این دستگاه در تاریخ اول شهریور منتظر بمانیم.

با ما در سام‌آرنا همراه باشید…

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *