ثبت نام

رندری جدید از گلکسی نوت 8 که زبان طراحی این دستگاه را بار دیگر به نمایش می‌گذارد

20170721_035257
ب

شاید تا به امروز تصاویر و اطلاعاتی از نوت 8 درز کرده باشند، اما حجم از تصاویر و اطلاعات در برابر تجربه‌ای که نیمه‌ی اول سال میلاد‌ی جاری در ارتباط با گلکسی S8 داشتیم کمی ناچیز به‌حساب می‌آید. با این اوصاف جریان همیشگی لودهندگان تاکنون هر کدام تصاویر و رندرهایی که آن را برای نسل برای طراحی نسل بعدی فبلت‌ پرچم‌دار سامسونگ یعنی نوت 8 متصور می‌دانند منتشر ساخته‌اند.

این موضوع که گلکسی نوت 8 در طراحی احتمالا نسخه‌ی بزرگ شده‌‌ی گلکسی S8 خواهد بود نمی‌تواند نکته‌ی چندان منفی باشد، زیرا طراحی گلکسی S8 را باید در لیست بهترین طراحی‌های حتل حاضر دنیای موبایل قرار داد از طرفی این طراحی هنوز به آن اندازه توسط سامسونگ به‌کارگرفته نشده است که آن را تکراری بشمار آوریم.

رندر‌های جدیدی گه امروز از گلکسی نوت 8 درز کرده‌اند رندر‌های رسمی مرتبط به سامسونگ نیستند، بلکه به‌وسیله‌ی یک تولیدکننده‌ی کیس‌های محافظ منتشر شده‌اند. اما این تولید‌کننده‌ ادعا می‌کند که این کیس‌ها براساس طرح‌های لو رفته از سامسونگ طراحی شده‌اند.

رندرهای جدید چه نکاتی را از طراحی نوت 8 برایمان آشکار می‌کنند؟

همان‌طور که در رندرهای قبلی هم شاهد بودیم در این رندر نیز می‌توان شاهد نمایشگر بیکران کم حاشیه‌ی سامسونگ هستیم. نمایشگری که طبق اطلاعات به‌دست آماده سایزی برابر ۶.۳ اینچ خواهد داشت. هم‌چنین در این رندر می‌توان دید که دکمه‌ی دستیار صوتی بیکسبی نیز مانند گلکسی S8 در زیر ولوم قرار گرفته است. و همچنین در حاشیه‌ی بالای نمایشگر سنسور تشخیص عنبیه و دوربین جلو قرار گرفته است.

همچنین در رندرهای جدید می‌توان دید که در پشت دستگاه دوربین‌ دوگانه همان‌گونه که در سایر رندر‌های اخیر پیداست، توسط سنسور ضربان قلب و فلش از سنسور اثر انگشت جدا شده است. لبه‌‌های خمیده‌ی دستگاه نیز مانند گلکسی S8 و S8 پلاس به‌نظر می‌رسند.

انتظار می‌رود در هفته‌های آینده‌ شاهد رونمایی سامسونگ از پرچم‌دار غول‌پیکر جدیدش یعنی گلکسی نوت 8 باشیم.یقینا این رونمایی می‌تواند پایانی بر تمام این گمانه‌زنی‌ها باشد. برای آگاهی بیشتر از اخبار مرتبط با نوت 8 با ما در سام‌آرنا همراه باشید.نوت 8نوت 8نوت 8

نوت 8

نوت 8

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *