ثبت نام

شایعاتی از عرضه‌ی رایگان یک کیس مرموز به همراه نوت 8 ؛ هر آنچه باید از این کیس بدانید

20170808_215819
ب

تاکنون سابقه نداشته است سامسونگ به‌همراه اسمارت‌فون‌های پرچم‌دار خود کیس رایگان عرضه کند، اما این موضوع ممکن است امسال تغییر کند. اخبار جدیدی که از کره به گوش می‌رسند احتمال این مسئله را مطرح کرده‌اند که سامسونگ به همراه نوت 8 یک کیس‌ رایگان عرضه خواهد کرد.

هیجان‌زده نشوید! سامسونگ قصد ندارد یک کیس لوکس را به‌ رایگان به‌شما هدیه دهد

این کیس قرار نیست یک کیس‌ لوکس و گران‌قیمت باشد، همچنین قرار نیست از متریال خاصی مانند کولار ساخته شود تا دوام گوشی شما را بیافزاید. این گونه گفته شده که این کیس قرار است کیسی ساده از جنس پلاستیک شفاف باشد، مانند همان چیزی که سامسونگ در کنار گلکسی نوت FE عرضه کرد.

از آنجایی که قرار است این کیس‌ شفاف باشد خواهد توانست طراحی گلکسی نوت شما را به نمایش در آورد در کنار این‌که نوعی محافظ در برابر خط و خش برای دستگاه شما به حساب می‌آید. هم‌چنین این منابع گفته‌اند که سامسونگ تلاش کرده تا ضخامت این کیس را به حداقل ممکن برساند، به‌گونه‌ای که برجسته بودن ناشی از کیس‌ برای‌تان ملموس نباشد.

این دست و دل بازی سامسونگ به چه قیمتی خواهد بود؟

همچنین منابع این شایعات افزوده‌اند که که این کیس‌ در صورت فروش جداگانه توسط سامسونگ قیمتی بین ۲۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ وون حدودا برابر با ۱۷ تا ۲۶ دلار خواهد داشت. عرضه‌ی رایگان این کیس‌ می‌تواند تاثیراتی بر تجارت تولیدکنندگان قاب‌های محافظ داشته باشد، هرچند ممکن است افراد زیادی مایل به استفاده از این قاب‌ها نباشند.

این کیس تنها در بازارهایی خاص رایگان خواهد بود

سامسونگ همچنین ممکن است این کیس‌ را تنها در بازارهایی خاص به همراه نوت 8 عرضه کند. همان‌طور که از شایعات برمی‌آید سامسونگ قصدی برای عرضه‌ی رایگان آن به همراه نوت 8 در بازارهای اروپا ، روسیه و همچنین بازار بزرگ امریکا ندارد. شاید سامسونگ از این کار قصد خاصی داشته باشد ولی با اطلاعات موجود نمی‌شود بیش از این در‌باره‌ی این حرکت سامسونگ اطهار نظر کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *