ثبت نام

سامسونگ امکان تغییر عملکرد دکمه Bixby را به وجود آورد

bixby-button-1
ب

سامسونگ دستیار صوتی Bixby را در سال 2017 همراه با گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس معرفی کرد که در کنار دستگاه برای سهولت دسترسی به این دستیار صوتی دکمه‌ای میان‌بر برای آن تعبیه شد که حال با عرضه گلکسی اس 10 امکات تغییر عملکرد دکمه Bixby فراهم شده است که می‌توان به راحتی آن را سفارشی کرد.

پیش از این با یک بار فشار دادن دکمه Bixby وارد صفحه اصلی این دستیار صوتی می‌شدیم و با نگه داشتن آن دستیار صوتی فعال می‌شد تا دستورات ما را انجام دهد، اما اکنون سامسونگ این قابلیت را به وجود آورده است که شما دستیار صوتی Bixby را با دوبار فشار دادن دکمه فعال کنید که احتمال فشار تصادفی کاهش پیدا کند زیرا کاربران احتمالا دو بار به اشتباه کلید Bixby را فشار نمی‌دهند.

همچنین شما می‌توانید عملکرد دکمه Bixby با یک بار فشار دادن را شخصی‌سازی کنید که این ویژگی برای اولین بار در گلکسی اس 10 وجود داشت و حالا برای پرچم‌داران قدیمی‌تر سامسونگ نیز در دسترس است.

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم کلید Bixby ویژگی دیکته Bixby است، این ویژگی در زمانی که در حال تایپ پیام‌های طولانی هستید یا انگشتان شما مرطوب است بسیار کاربردی است. به سادگی صفحه کلید را باز کنید، کلید Bixby را فشار داده و نگه دارید و شروع به دیکته کردن پیام خود کنید Bixby پیام شما را برای شما تایپ می کند به همین سادگی.

Eui-Suk Chung معاون اجرایی و رئیس نرم افزار و هوش مصنوعی سامسونگ تصمیم گرفت که این قابلیت را ارائه دهد، او گفت: اولویت اصلی ما این است که برای مصرف کنندگان بهترین تجربه ممکن را ارائه دهیم. سامسونگ همچنان به توسعه Bixby ادامه خواهد داد.

منبع :
SAMMOBILE

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *