ثبت نام

اپنبات: سرانجام انتشار جهانی بیکسبی آغاز شد؛ همین الان بیکسبی را بر روی گلکسی S8 خود دانلود کنید(همراه با لینک دانلود)

bixby1

حدود ۵ ماه پیش بود که سامسونگ از دستیار صوتی جدید خود بیکسبی در کنار سری هشتم پرچم‌داران کهکشانی سری S خود یعنی گلکسی S8 و S8 پلاس رونمایی کرد. در آن زمان این دستیار تنها به صورت محدود برای کاربران ساکن کره‌ی جنوبی در دسترس بود و تنها از زبان کره‌ای پشتیبانی کاملی داشت. چندی پیش‌تر سامسونگ دسترسی به این دستیار را به بزرگ‌ترین بازار لوازم الکترونیک و هوشمند یعنی ایالات متحده گسترش داد و با آغاز پشتیبانی زبان بین‌المللی انگلیسی زمینه‌ی لازم برای عرضه‌ی جهانی آن را فراهم نمود.

بیکسبی سرانجام جهانی شد

بیکسبی
اکنون که در آستانه‌ی رونمایی سامسونگ از فبلت پرچم‌دار جدیدش یعنی گلکسی نوت 8 هستیم سامسونگ تصمیم گرفته با انتشار جهانی دستیار صوتی بیکسبی این قابلیت را به یکی از قابلیت‌های کلیدی نوت 8 برای عموم در دسترس خواهد بود تبدیل کند و برخلاف آن‌چه کاربران گلکسی S8 و S8 پلاس تجربه کردند از همان ابتدای استفاده از اسمارت‌فون خود این قابلیت را به صورت فعال در اختیار داشته باشند.

بیکسبی
بیکسبی هم اکنون برای گلکسی S8 و S8 پلاس در دسترس قرار دارد و با دریافت آپدیت‌های لازم می‌توانید آن را بر روی گلکسی S8 خود تجربه کنید. درصورتی که آپدیت‌ لازم برای دستگاه شما نیامده‌است می‌توانید آن‌ها را از لینک‌ موجود در ادامه‌ی مطلب دانلود کنید. همچنین باید بگوییم به تازگی با بررسی اختصاصی بیکسبی در اپنبات همراه‌تان خواهیم بود. با ما در سام آرنا هم‌راه بوده و پوشش خبری ویژه‌ی ما را برای رویداد رونمایی از نوت 8 از دست ندهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *