ثبت نام

پیش فروش Cloud White Galaxy S20 Ultra در اروپا آغاز شد، این مدل در چین به فروش رسیده بود!

00558-min
ب

نسخه Cloud White گلکسی S20 Ultra 5G همانطور که انتظار می رود ، از امروز در سامسونگ چین قابل خریداری است. با قیمتی معادل حدود 1400 دلار (1300 یورو) ، گزینه رنگ جدید فقط با 12 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه فلش در دسترس است. این ویژگی بی نظیر سری پرچمداران ، در مدل های Cloud White Galaxy S20 و Galaxy S20 + مدل های قبلی وجود دارد که از قبل به کشور اصلی سامسونگ راه پیدا کرده اند.

Cloud White Galaxy S20 Ultra 5G پیش از این در سوئیس با قیمت قیمتی که تقریباً مشابه یک کشور در چین است – اولین قیمت 3434 یورو را آغاز کرد. همین نوع دستگاه به زودی در آلمان در دسترس خواهد بود که در حال حاضر برای سفارشات پیش سفارش داده شده است. در همین زمان ، سامسونگ اسپانیا اکنون در حال قبول سفارشات پیشرفته برای نسخه Cloud White گلکسی S20 + 5G است. شواهدی وجود دارد که نشان می دهد سامسونگ به زودی پیشنهاد این گزینه رنگ را در کشورهای بیشتری در سراسر اروپا آغاز می کند.

ابر سفید به معنی “آماده 5G”
بین جدیدترین راه اندازی سامسونگ در چین و سایر نمایش های اخیر Cloud White ، این شرکت قرار دارد این رنگ را به عنوان یک برچسب جایگزین “5G” در جدیدترین سری تلفن های هوشمند خود قرار دهد. اعتبار بیشتر به این تئوری ، ورود ورودی Galaxy S20 است که به تأخیر Verizon در شبکه 5G-6Ghz با تأخیر رسیده است. با کمال تعجب ، این دستگاه در Cloud White نیز موجود خواهد بود ، و طبق گفته Verizon آن را به عنوان یک انحصار داخلی در آن زمان تضمین می کند.

سامسونگ در حال اتصال اتصالات 5G به عنوان بخش اصلی استراتژی تلفن های هوشمند خود در حال پیشروی است. با این حال ، به دنبال فروش اولیه ضعیف سری Galaxy S20 ، این طرح اکنون به سمت بخش قیمت میان رده در حال جابجایی است زیرا این شرکت امیدوار است که دستگاه های ارزان قیمت 5G به شما کمک کند تا بتواند راحت تر در این مواقع دشوار حرکت کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *