ثبت نام

تلفن هوشمند تمام صفحه‌ی سامسونگ در راه است

خانواده‌ی گلکسی اس 10

با توجه به گزارش Yonhap News، هدف اصلی شرکت سامسونگ ساخت تلفن هوشمند تمام صفحه به طوری که تمام اجزای مورد نیاز واقع در جلوی تلفن مانند بلندگوی تماس در زیر صفحه نمایش قرار بگیرند است. بدون ناچ، حفره پانچ شده یا هر گونه برش دیگر در صفحه نمایش.

یانگ بیگنگ دوک معاون رئیس R&D Group Display سامسونگ به صورت خلاصه گفت: «پانچ کردن یک حفره در صفحه نمایش‌های OLED تکنولوژی بسیار چالش برانگیزی است. ما برای تکنولوژی صفحه نمایش سری گلکسی اس 10 تلاش کردیم و فکر می‌کنیم نتیجه به مانند استراتژی به خوبی عمل می‌کند.»

وی سپس خاطرنشان کرد تکنولوژی صفحه نمایش Infinity-O که در گلکسی اس 10 به کار گرفته شده یک نقطه عطف در نوآوری صفحه نمایش‌ها محسوب می‌شود، اما هدف واقعی ایجاد یک تجربه تمام صفحه است به اضافه اینکه سامسونگ در نظر دارد نسخه‌ای مختص به خود از Crystal Sound را در جهت به وقوع پیوستن این هدف پیاده سازی کند.

 

حذف بلندگوی جلو با استفاده از Crystal Sound !

 

این یک نام مستعار برای بیان قسمتی از یک کیت است که می‌تواند امواج صدا را به صفحه نمایش فرستاده و پخش کند. در نتیجه نیاز به بلندگوی جلو (تماس) از بین می‌رود.

یانگ در آخر گفت: «اگرچه ساخت یک تلفن هوشمند تمام صفحه تا یکی دو سال آینده امکان‌پذیر نیست اما در این بین تکنولوژی می‌تواند به نقطه‌ای برسد که بتوان حفره‌ی دوربین را نامرئی کرد، در حالی که هیچ تاثیری بر عملکرد آن ندارد !»

نظر شما چیست؟ به نظر شما با رسیدن به یک تلفن هوشمند تمام صفحه چقدر فاصله داریم؟

منبع :
Sammobile

دیدگاه ها

  • آرین 23 اسفند 97 :: 13:47
    0 1

    دوربینو فیزیکیش کنن هم گزینه خوبیه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *