ثبت نام

آپدیت امنیتی جدید Galaxy A10e در آمریکا منتشر شد

0074-min
ب

تلفن بودجه قهرمان سامسونگ ، Galaxy A10e ، حداقل در مورد امنیت ، کمی بهتر شد. گلکسی A10e با شماره مدل SM-A102U در حال گرفتن یک به روزرسانی جدید است که شامل پچ امنیتی مه 2020 می شود و نسخه سیستم عامل را به A102USQS6ATD5 سوق می دهد.

همانطور که احتمالاً تاکنون می دانید ، Galaxy A10e تا پایان سه ماهه اول سال پرفروش ترین تلفن هوشمند سامسونگ – بودجه یا خیر – در ایالات متحده بود. این بدان معنی است که جدیدترین نسخه به روزرسانی و امنیتی امنیتی مه 2020 به تعداد زیادی دستگاه گلکسی A10e رسیده است ، بنابراین اگر هنوز یک اخطار به روزرسانی دریافت نکردید ، تعجب نکنید. اگر این کار را نکرده اید ، می توانید با باز کردن تنظیمات ، دسترسی به به روزرسانی های نرم افزار و ضربه زدن بر روی بارگیری و نصب ، سعی در به روزرسانی کنید. از طرف دیگر می توانید بایگانی سیستم عامل ما را بارگیری کنید تا نسخه سیستم عامل A102USQS6ATD5 را برای Galaxy A10e SM-A102U بارگیری کنید و با استفاده از رایانه ویندوز نصب کنید.

به نظر می رسد با این نسخه جدید هیچ ویژگی اضافی اضافه نشده است و اگرچه در آینده باید این گوشی اندروید 10 را دریافت کند ، اما فعلاً در سطح اندروید 9 باقی مانده است. با این حال ، اگر شما مالک Galaxy A10e در ایالات متحده هستید و هیچ تغییری را متوجه نشده اید ، در صورت تمایل به ما اطلاع دهید در بخش نظرات به ما اطلاع دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *