ثبت نام

Galaxy A20s در امریکا به اندروید 10 بروز رسانی شد

025-min
ب

سامسونگ از چند روز پیش به روزرسانی اندروید 10 به Galaxy A20s در کشورهای مختلف را آغاز کرد. اکنون ، این شرکت به روزرسانی انواع مختلف قفل تلفن در ایالات متحده را منتشر کرده است. بروزرسانی همچنین One UI 2.0 را به همراه همراه امنیتی امنیتی مارس 2020 به تلفن آورده است.

بروزرسانی اندروید 10 برای انواع قفل شده Galaxy A20s (SM-A207M) در ایالات متحده دارای نسخه سیستم عامل A207MUBU2BTD7 است و اندازه پرونده آن 1289.71MB است. توصیه می کنیم از یک شبکه Wi-Fi استفاده کنید تا آپدیت OTA را بارگیری کنید زیرا سایز بزرگ آن است.

ویژگی های بروزرسانی Galaxy A20s One UI 2.0
به روزرسانی One UI 2.0 حالت تاریک بهبود یافته ، طراحی UI و آیکون های کوچکتر ، انیمیشن های روانتر ، حرکات ناوبری UI Google ، حالت یک دست ، متن بهتر در زمینه تصاویر پس زمینه و بخش رسانه و دستگاه را در پانل تنظیمات سریع به ارمغان می آورد. این به روزرسانی همچنین Digital Wellbeing و برنامه طراحی مجدد دستگاه مراقبت مجدد را به ارمغان می آورد.

سامسونگ همچنین آخرین نسخه های برنامه های حسابگر ، تقویم ، دوربین ، My Files ، Reminder و برنامه های اینترنتی سامسونگ را به روز کرده است. به نظر می رسد ویژگی ضبط صفحه ، که به عنوان بخشی از One UI 2.0 در تلفن های رده بالا موجود است ، از بین نمی رود.

اگر در ایالات متحده هستید و از یک نوع باز کردن قفل گلکسی A20s استفاده می کنید ، اکنون اطلاع رسانی به روزرسانی نرم افزار را دریافت کرده اید. می توانید با رفتن به تنظیمات »به روزرسانی نرم افزار در تلفن خود ، آن را به صورت دستی بررسی کرده و روی بارگیری و نصب ضربه بزنید. همچنین می توانید سیستم عامل را از بخش سیستم عامل ما بارگیری کرده و آن را به صورت دستی بر روی گوشی خود چشمک بزنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *