ثبت نام

Galaxy A71 5G و OnePlus 8 از همان سنسور اثر انگشت در صفحه نمایش استفاده می کنند

همان سنسور اثر انگشت در صفحه نمایش
ب

سوال سریع: گلکسی A71 5G ، هواوی P40 و سری جدید پرچمداران OnePlus 8 همه جدا از صفحه OLED چیست؟ خوب ، احتمالاً قبلاً آن را حدس زده اید زیرا عنوان بالا آن را به دست آورده است ، اما پاسخ سنسور اثر انگشت در صفحه نمایش نوری است. تأمین کننده حسگر اثرانگشت جدید سامسونگ Goodix برای ما تأیید کرد ، که راه حل مبتنی بر نوری را می توان در تعداد کمی از تلفن های رقیب سامسونگ نیز یافت.

Galaxy A71 5G اولین گوشی هوشمند سامسونگ است که از حسگر اثر انگشت در صفحه نمایش نوری از Goodix بهره می برد ، حتی اگر این دو شرکت قبلاً برای حسگرهای مبتنی بر خازن همکاری داشته اند. بنابراین ، Galaxy A71 5G گامی فراتر از مشارکت Goodix – سامسونگ را نشان می دهد ، و فرض می کنیم که Galaxy A71 5G تنها دستگاهی نخواهد بود که از راه حل Goodix استفاده می کند.

اما آیا این تضمین می کند که Galaxy A71 5G پاسخ خواننده اثر انگشت سری از OnePlus 8 را داشته باشد؟ از نظر فنی می تواند این کار را انجام دهد ، اما انیمیشن های سامسونگ و قفل شدن صفحه نمایش به صفحه اصلی ممکن است همه چیز را کندتر کند. ما باید منتظر بمانیم که گلکسی A71 5G پیش از آنکه بدانیم به قفسه ها برخورد کند. سامسونگ تابستان امسال Galaxy A71 5G را در ایالات متحده منتشر خواهد کرد.

Goodix همچنین به “تجربه صدای برتر” برای Galaxy A71 5G کمک می کند
گذشته از ارائه سامسونگ به سنسور اثر انگشت در صفحه نمایش نوری خود ، Goodix همچنین به ما نشان داد که Galaxy A71 5G از راه حل تقویت تماس مکالمه صوتی خود استفاده می کند که تجربه صوتی ممتاز را هنگام برقراری تماس تلفنی در شرایط پر سر و صدا ارائه می دهد.

کیفیت تماس در مدل Galaxy A71 4G قبلاً مطابق با هم بود ، بنابراین باید منتظر ماند و دید که آیا نسخه 5G در این زمینه مزایایی را ارائه می دهد یا خیر.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد Galaxy A71 LTE در بررسی ما بخوانید ، اما این را بخاطر بسپارید که مدل های 4G و 5G یک چیپست مشترک ندارند. مدل آینده از Exynos 980 SoC با رده بالای 5G به جای اسنپدراگون 730 میان رده بهره می برد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *