ثبت نام

تصاویر پس‌زمینه‌ی cutout را به صورت رایگان دریافت کنید !

تصاویر پس‌زمینه‌ی cutout
ب

در روزهای گذشته با تصاویر زمینه‌ی cutout آشنا و متوجه تخصیص یک بخش از فروشگاه تم سامسونگ به این سبک از تصاویر پس‌زمینه شدید.تصاویر پس‌زمینه‌ی cutout تصاویری هستند که به شما کمک می‌کنند حفره‌ی دوربین موجود در پنل جلویی دستگاه‌هایی همچون گلکسی اس 10 را بپوشانید و آن‌را زیبا جلوه دهید.

به تازگی نرم افزاری در فروشگاه گوگل پلی منتشر شده که به صاحبان گلکسی اس 10 اجازه می‌دهد تصاویر پس‌زمینه‌ی cutout را دریافت کنید. این نرم افزار که Hidey Hole نام دارد در واقع تصاویر پس‌زمینه‌ی cutout موجود در یک تاپیک واقع در شبکه‌ی اجتماعی Reddit را برداشته و منتشر می‌کند و بدین ترتیب کاربران سری گلکسی اس 10 به راحتی می‌توانند هر تصویر پس‌زمینه‌ای که در تاپیک مذکور آپلود شده را بارگیری و استفاده نمایند.

همانطور که گفته شد تصاویر موجود در این برنامه‌ی کاربردی از یک تاپیک در شبکه‌ی اجتماعی Reddit می‌آیند اما توسعه دهندگان این نرم افزار قابلیت‌های شخصی سازی بسیار کاربردی‌ای برای آن قرار داده‌اند که به شما کمک می‌کند تصویر مورد نظر خود را پیش از برگزیدن آن به عنوان تصویر پس زمینه یا قفل صفحه شخصی سازی کنید و تغییرات دلخواه خود را انجام دهید.

یکی از کاربردی‌ترین قابلیت‌های این نرم افزار، قابلیت افزایش یا کاهش روشنایی یک تصویر است. افرادی که مرتبا تصاویر پس زمینه‌ی تلفن همراه خود را تغییر می‌دهند آگاه‌اند که چگونه میزان روشنایی تصویر می‌تواند بر خوانایی نوشته‌ها در صفحه‌ی خانه تاثیر بگذارد و بدین ترتیب خواندن آن‌ها را سخت کند. به لطف امکان تغییر سطح روشنایی تصویر در این نرم افزار به راحتی می‌توانید میزان نور مناسب تصویر را تنظیم کنید.

تصاویر این نرم افزار امکان مرتب شدن بر اساس دسته بندی یا نوع دستگاه (S10، S10e یا S10 +) را دارند و همچنین می‌توانید لینک Reddit تصویر پس‌زمینه‌ی مورد نظر را نیز پیدا کنید.

 

تصاویر پس‌زمینه‌ی cutout

 

تصاویر پس‌زمینه‌ی cutout ساخته شده به دست جامعه‌ی کاربران را به صورت رایگان دریافت کنید

 

تمام تصاویر می‌توانند مستقیما از طریق خود نرم افزار به عنوان تصویر پس‌زمینه یا صفحه‌ی قفل بر روی دستگاه شما اعمال شوند یا اینکه می‌توانید آن‌ها را در حافظه‌ی داخلی دستگاه خود ذخیره کنید. همچنین تعداد تصاویر پس‌زمینه هر ساعت افزایش می‌یابد پس به‌زودی دارای تنوع و انتخاب‌های بسیاری خواهید بود. تمامی این تصاویر پس‌زمینه برعکس موارد موجود در تم استور سامسونگ، رایگان هستند. تنها نکته‌ی قابل ذکر این است که هنگام استفاده از این تصاویر باید تنظیمات Effect Motion را غیرفعال کنید، در غیر این صورت ممکن است به خوبی حفره‌ی دوربین را احاطه نکنند.

 

در نهایت برای استفاده از این برنامه کافیست به صفحه‌ی گوگل پلی آن رفته و آن را روی دستگاه خود نصب کنید.

نظر شما در مورد این سبک از تصاویر پس‌زمینه چیست؟ به نظر شما این سبک طراحی تصویر تاثیری بر نادیده گرفته شدن حفره‌ی دوربین دارد یا بیشتر یک حرکت فان از سوی طراحان محسوب می‌شود؟ نظرات‌تان را برای‌مان بنویسید.

منبع :
Sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *