ثبت نام

تصاویر پس زمینه‌ی cutout دارای یک بخش رسمی در فروشگاه تم سامسونگ شدند

تصاویر پس‌زمینه‌ی cutout
ب

پس از معرفی سری گلکسی اس 10 کاربران خلاق تصاویر پس‌زمینه ای در جهت پوشاندن حفره‌ی دوربین سلفی طراحی کردند و این خلاقیت از چشم سامسونگ به دور نماند و به تازگی شرکت سامسونگ بخشی با عنوان تصاویر پس‌زمینه cutout در فروشگاه تم برای سه دستگاه گلکسی اس 10ای، گلکسی اس 10 و گلکسی اس 10 پلاس قرار داده است.

 

با استفاده از تصاویر پس‌زمینه‌ی cutout مکان حفره‌ی دوربین را زیبا کنید !

 

اگر شما صاحب یکی  از دستگاه‌های سری گلکسی 10 سامسونگ هستید کافیست وارد تنظیمات دستگاه خود شوید و به بخش Wallpapers and themes بروید. پس از آن‌که وارد فروشگاه تم شدید می‌توانید بخش تصاویر پس‌زمینه‌ی cutout را مشاهده کنید. البته باید توجه داشته باشید که این بخش هنوز اول راه خود را سپری می‌کند، در نتیجه تعداد تصاویر پس‌زمینه موجود زیاد نیستند.

 

تصاویر پس‌زمینه‌ی cutout

بسیاری از تصاویر پس‌زمینه‌ی cutout در حال حاضر به صورت پولی منتشر شده‌اند و حتی قابلیت دمو قبل از خرید نیز در آن‌ها وجود ندارد. پشتیبانی و کمک به افرادی که در تلاش هستند تا تصاویر پس‌زمینه، تم و یا آیکون‌پک‌های زیبا بسازند هرگز ایده‌ی بدی نیست اما اگر شما شخصی نیستید که برای موارد این‌چنینی پول پرداخت کنید باید صبر کنید تا آیتم‌های رایگان نیز منتشر شوند.

دقت کنید چنانچه قصد خرید از فروشگاه تم گلکسی دارید باید با حساب سامسونگ خود لاگین کنید و همچنین در نظر داشته باشید شرکت سامسونگ هیچ‌گونه سیاستی بازپرداختی را ارائه نمی‌دهد در نتیجه اگر خریدی انجام دادید و از آن خوشتان نیامد نمی‌توانید پول پرداختی را پس بگیرید.

همچنین می‌توانید با دنبال کردن این موضوع در شبکه‌ی اجتماعی Reddit تعدادی تصویر پس‌زمینه cutout به صورت رایگان دریافت کنید.

 

نظر شما در مورد این ایده چیست؟

منبع :
Sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *