ثبت نام

سورپرایز: +Note 20 فقط LTE خواهد داشت

سامسونگ +Note 20
ب

در صورتی که از شما سؤال می شود که آیا سامسونگ 4G را با تلفن پرچمدار برتر رده بعدی خود یعنی یعنی به اصطلاح Galaxy Note 20+ رها می کند ، پاسخی ندارد. همکاران ما در گلکسی کلوپ توانستند تأیید کنند که سامسونگ در حال تولید Galaxy Note 20+ LTE به همراه نوع 5G است. مدل قبلی دارای شماره مدل SM-N985F است.

طبق معمول ، Galaxy Note 20 / + LTE باید قیمت کمتری داشته باشد
اگرچه 5G به گسترش و در دسترس بیشتر مصرف کنندگان در سراسر جهان ادامه می دهد ، میزان فرزندخواندگی از یک بازار به بازار دیگر متفاوت است. نیاز به تلفن های LTE هنوز وجود دارد ، و علاوه بر این ، Galaxy Note 20+ LTE قیمت پایین تری در مقایسه با نسخه 5G خواهد داشت – چیزی که حداقل برخی از خریداران آینده نگر به آن نگاه می کنند که آیا سامسونگ قصد دارد نوار قیمت را به همان میزان بالا ببرد. همانطور که با سری Galaxy S20 و مخصوصاً S20 Ultra اتفاق افتاد. در هر صورت ، Galaxy Note 20+ 5G با شماره مدل SM-N986B شناخته شده است.

در همین حال ، شماره مدل SM-N985F نشان می دهد که سامسونگ اکنون حداقل در حال توسعه Galaxy Note 20+ LTE برای بازار اروپا است. اما حتی در سراسر اروپا ، در دسترس بودن مدل های Galaxy S20 LTE و 5G با کشور دیگر متفاوت است. بنابراین ، خیلی زود است که دقیقاً پیش بینی کنیم کدام بازارهای اروپایی Galaxy Note 20+ 5G و / یا انواع LTE را دریافت می کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *