ثبت نام

تصاویر رندر گلکسی A2 Core ، میان‌رده‌ی اقتصادی مجهز به اندروید Go لو رفت

گلکسی A2 Core

به تازگی تصویری از رندر تلفن هوشمند بعدی سامسونگ که مجهز به اندروید Go خواهد بود لو رفت که وعده‌ی میان‌رده‌ای جدید از شرکت سامسونگ را می‌دهد. گلکسی A2 Core اولین تلفن سری گلکسی A خواهد بود که به اندروید گو مجهز می‌شود. نام این دستگاه پیش‌تر در لیست پشتیبانی شرکت سامسونگ نیز مشاهده شده است.

تاریخ موجود در صفحه‌ی قفل تصویر رندر شده، 22امین روز ماه مارس را نشان می‌دهد و احتمالا می‌توانیم انتظار معرفی رسمی در حدود همان تاریخ را داشته باشیم.

 

گلکسی A2 Core

با توجه به تصاویر پنل جلویی دستگاه شباهت زیادی به گلکسی J2 Core دارد و می‌توانیم همان حاشیه‌های زیاد و لوگوی حک شده‌ شرکت سامسونگ را مشاهده کنیم. اما پشت دستگاه کمی متفاوت است. مانند تمام مدل‌های اقتصادی شرکت سامسونگ شاهد دوربین به همراه یک فلش در سمت چپ بالا و یک بلندگو در زیر آن هستیم. همچنین با توجه به نتایج تست بنچ‌مارک گیک‌بنچ که در ماه گذشته منتشر شد، اطلاعات نسبی‌ای در مورد مشخصات این دستگاه داریم و می‌دانیم گلکسی A2 Core از یک گیگابایت حافظه‌ی رم به همراه چیپ‌ست اگزینوس 7870 بهره می‌برد.

 

اندروید گو به همراه رابط کاربری سامسونگ

 

با توجه به نتایج تست گیک‌بنچ این دستگاه از اندروید 8.1 بهره می‌برد اما امیدواریم شرکت سامسونگ این دستگاه را با سیستم عامل اندروید نسخه‌ی 9 معرفی کند. با اینکه اندروید گو برای دستگاه‌های ضعیف طراحی شده و توسعه دهندگان تا جای امکان سعی داشته‌اند آن را سبک و ساده نگه دارند اما همانظور که در تیتر خواندید مانند تلفن‌های گذشته‌ی سامسونگ که مجهز به اندروید گو بودند، خبری از اندروید خالص نیست و سامسونگ اندروید گو را به همراه نسخه‌ای سبک‌تر و ساده‌تر از رابط کاربری مخصوص دستگاه‌های گلکسی عرضه خواهد کرد!

 

هنوز اخبار قطعی‌ای در مورد بازارهای عرضه‌ی این دستگاه در دسترس نیست اما انتظار می‌رود به‌زودی شاهد گلکسی A2 Core در هند و برخی از بازارهای همسایه‌ی آن باشیم.

 

نظر شما در مورد گلکسی A2 Core چیست؟ به نظر شما ایده‌ی استفاده از رابط کاربری مخصوص سامسونگ روی اندروید گو چه تاثیری روی عملکرد آن خواهد داشت؟ نظرات خود را برای‌مان بنویسید.

منبع :
Sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *