ثبت نام

سامسونگ باتری های قابل جابجایی را به Galaxy A01 Core باز می گرداند

Galaxy-A01-hands-on-review-8-min
ب

تلفن بودجه آتی سامسونگ مجهز به باتری قابل جابجایی توسط بلوتوث تأیید شده است و این گواهی جزئیات جالب در مورد دستگاه را فاش می کند: نام آن. تا به حال ، تلفن بودجه مرموز سامسونگ تنها با شماره مدل SM-A013F شناخته شده بود و باعث شده برخی از مردم این باور را داشته باشند که این دستگاه با عنوان Galaxy A01e منتشر خواهد شد. ما قبلاً دلیل این امر را بعید بعید دانستیم و بلوتوث SIG اکنون انتظار ما را تأیید کرده است. طبق گواهی نامه ای که در اوایل امروز منتشر شد ، SM-A013F با عنوان Galaxy A01 Core وارد بازار خواهد شد.

ترکیب Galaxy Core سامسونگ باز می گردد؟
تلفنهای هوشمند دارای برچسب اصلی سامسونگ دستگاه های بودجه ای از طریق و از طریق آن هستند. جدیدترین تلفن برای برندسازی Core Galaxy J2 Core (2020) بود – انتشار مجدد گلکسی J2 Core اصلی که در آگوست سال 2018 رونمایی شد. Galaxy A2 Core نیز بین J2 Core اصلی و همچنین وجود داشت. طراوت آن و دلیل اینکه ما این مدل های Galaxy Core را مطرح می کنیم این است که همه آنها یک ویژگی مشترک دارند. شما آن را حدس زده اید: همه آنها باتری قابل جابجایی کاربر دارند. و برای moniker صادق است ، انتظار می رود که Galaxy A01 Core آینده نیز از این طراحی اما فراموش شده پیروی کند.

با توجه به بلوتوث ، Galaxy A01 Core دارای قابلیت های دو سیم کارت است و باید با یک معیار قبلی مطابق با معیار قبلی ، مجهز به MediaTek MT6739WW SoC باشد که دارای 1 گیگابایت رم است. باتری قابل جابجایی کاربر از ظرفیت آن 3000 میلی آمپر ساعتی برخوردار است و این گوشی باید اندروید 10 را اجرا کند یا حداقل نسخه ساده شده Go Edition را برای تلفن های هوشمند مجهز به کمتر از 2 گیگابایت رم اجرا کند.

آیا باتری های قابل جابجایی جنبه مهمی برای شما باقی مانده است یا در طول چند سال گذشته از این مفهوم انصراف داده اید؟ آیا به لطف این ویژگی غیرمعمول علاقه مند به خرید گلکسی A01 Core خواهید بود؟ چقدر حاضر هستید برای تلفن بودجه آتی سامسونگ بپردازید؟ در بخش نظرات در زیر به ما اطلاع دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *