ثبت نام

گلکسی A 90 دارای باتری کوچک‌تری نسبت به A50 و A70 خواهد بود

گلکسی A
ب

این‌روزها تلفن‌های جدید سری گلکسی A سامسونگ بیش از سری‌های دیگه مورد توجه قرار گرفته‌اند. اما اخبار از عضو بزرگ این خانواده یعنی گلکسی A90 کمتر به گوش می‌رسد. به هر حال اطلاعاتی که در مورد باتری دستگاه منتشر شده است ممکن است بتواند ما را در تشخیص جزئیات دیگر دستگاه یاری کند.

تلفن‌های گلکسی A20، A30 و A50 با یک باتری 4000 میلی آمپر ساعتی عرضه شده اند و شایعاتی مبنی بر عرضه‌ی گلکسی A70 با ظرفیت باتری 4400 میلی آمپر ساعتی منتشر شده است. با این اوصاف قطعا از عضو بزرگتر این خانواده یعنی گلکسی A90 ظرفیت بیشتری انتظار می‌رود اما با توجه به جدیدترین اطلاعات احتمالا باید تصویر متفاوتی از گل سرسبد سری گلکسی A در ذهن خود داشته باشیم.

با توجه به Galaxy Club،  باتری گلکسی A90 دارای کد محصول EB-BA905ABN و ظرفیت 3610 میلی آمپر ساعتی است که هنوز مشخص نیست این عدد به ظرفیت معمول یا  ولتاژ محاسبه شده‌ی باتری اشاره دارد اما رقم نهایی چیزی بین 3600 تا 3700 میلی آمپر ساعت خواهد بود.

 

آیا شاهد مکانیزم دوربین کشویی در گلکسی A90 خواهیم بود؟

 

با انتشار شایعات ظرفیت کم باتری گلکسی A90 نسبت به اعضای کوچک‌تر سری گلکسی A، شایعاتی که پیش‌تر مبنی بر مجهز بودن گلکسی A90 به دوربین کشویی منتشر شده بود دوباره جان گرفت. در واقع با استفاده از دوربین کشویی فضای بیشتری از بدنه‌ی دستگاه اشغال می‌شود و جای کمتری برای باتری باقی می‌گذارد.

در حال حاضر اطلاعات بیشتر و مطمئن‌تری از این دستگاه در اختیار نیست. اما امیدواریم در رویداد آینده‌ی سامسونگ که در دهمین روز ماه آپریل برگزار خواهد شد بتوانیم اطلاعات بیشتری به‌دست بیاوریم؛ چرا که انتظار می‌رود گلکسی A90 و تعدادی از تلفن‌های سری A که هنوز معرفی نشده‌اند مانند گلکسی A70، A20e یا حتی A40 در این رویداد معرفی شوند.

 

نظر شما در مورد سری گلکسی A سامسونگ چیست؟ به نظر شما ایده‌ی دوربین کشویی می‌تواند رویای رسیدن به یک تلفن هوشمند تمام صفحه را تحقق ببخشد؟

منبع :
Sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *