ثبت نام

سامسونگ گلکسی M31 بروزرسانی شد

ezgif.com-webp-to-jpg (4)-min
ب

تقریباً دو ماه پیش ، ما گزارش دادیم که آخرین بروزرسانی سامسونگ برای Galaxy M31 در این زمان ، برخی از واحدهای فروخته شده در هند را آجر زده است. سامسونگ بعداً این بروزرسانی را از هوا بیرون کشید و به کاربران توصیه کرد که سیستم عامل را به صورت دستی روی دستگاه خود چشمک بزنند تا دوباره کار کند.

حال این شرکت بروزرسانی جدید نرم افزاری را برای گلکسی M31 در هند منتشر کرده است ، که امیدوارم هیچ مشکلی برای صاحبان تلفن هوشمند بودجه ارزش برای شما ایجاد نکند. بروزرسانی دارای نسخه سیستم عامل M315FXXU1ATD5 است. در حال حاضر از اوایل ماه مه در بازارهای دیگر موجود است ، بنابراین باید بدون مشکل کار کند ، اگرچه ما همچنان توصیه می کنیم قبل از نصب به روزرسانی ، از داده های شما با استفاده از Smart Smart Samsung نسخه پشتیبان تهیه کنید.

این تغییرات عمومی است و از پایداری ، عملکرد و پیشرفت های دستگاه یاد می کند ، به این معنی که هیچ چیز مفیدی را به ما نمی گوید. پچ امنیتی نیز بدون تغییر باقی مانده است – شما می توانید اصلاحات امنیتی را در پشته امنیتی آوریل بدست آورید ، نه وصله ای که در روزهای اخیر برای چندین دستگاه گلکسی منتشر شده است.

می توانید با ضربه زدن روی دکمه بارگیری و نصب در فهرست تنظیمات تلفن “منوی بروزرسانی نرم افزار” ، به روزرسانی 395 MB را از طریق هوا بارگیری کنید. در آینده نزدیک بایگانی سیستم عامل ما نیز جدیدترین سیستم عامل Galaxy M31 را برای هند در دسترس خواهد داشت تا بتوانید به صورت دستی گوشی خود را به نرم افزار جدید ارتقا دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *