ثبت نام

به‌روزرسانی نرم افزار Samsung Members طراحی جدیدی را به همراه خود می‌آورد

رابط کاربری جدید نرم افزار Samsung memebers
ب

یکی از نرم افزارهای کاربردی سامسونگ Samsung Members است که اعضای جامعه‌ی کاربری سامسونگ گلکسی را در کنار هم جمع کرده تا به کاربران در جهت حل مشکلات کمک کند و بازخوردهای آن‌ها را پذیرا باشد. همچنین علاوه بر این‌ها، نرم افزار کاربردی مذکور سرویس‌های مرتبط دیگری نیز به شما ارائه می‌دهد که می‌توانند مفید واقع شوند.

 

باز طراحی رابط کاربری

 

در هفته‌های اخیر شرکت سامسونگ اقدام به‌روزرسانی و بازطراحی رابط کاربری نرم افزارهای انحصاری خود کرده است. حال این بار نوبت به نرم افزار Samsung Members رسیده است. به‌روزرسانی این نرم افزار باعث از کار افتادن تمام عملکردهای آن در جهت آماده سازی برای به‌روزرسانی در روز گذشته شد و نسخه‌ی جدید با رابط کاربری جدید هم اکنون در دسترس کاربران است.

تغییرات رابط کاربری برنامه کاملا قابل توجه است. از حالا نرم افزار روی پست‌هایی که توسط کاربران ارسال می‌شود به همراه اخبار و نکته‌های ارائه شده توسط شرکت سامسونگ، متمرکز شده است.

یک علامت زنگوله در قسمت بالای سمت چپ نرم افزار جهت سهولت دسترسی به بخش اطلاعیه‌ها، یعنی جایی که سامسونگ اطلاعاتی در مورد زمان‌بندی به‌روزرسانی دستگاه و پیام‌های مهم دیگر را در آن پست می‌کند، قرار داده شده است.

رابط کاربری جدید نرم افزار Samsung memebers

همچنین از سایر بخش‌های جدید رابط کاربری می‌توان به اضافه شدن زبانه‌ها در پایین صفحه اشاره کرد که وظیفه‌ی سوییچ بین دو بخش اصلی نرم افزار یعنی صفحه‌ی اصلی و کمک بگیرید (Get help) را بر عهده دارند.

از حالا می‌توانید نسخه‌ی جدید این نرم افزار را از داخل نسخه‌ی قبلی دریافت کنید. کافی است نرم افزار را باز کرده، با کشیدن انگشت به سمت راست صفحه نمایش وارد منوی همبرگری شوید و سپس به بخش تنظیمات (Settings) بروید. حال به انتهای صفحه رفته و گزینه‌ی About Samsung Members را لمس کنید و Update را انتخاب کنید. پس از این‌کار به صفحه‌ی نرم افزار Samsung Members در فروشگاه گلکسی هدایت می‌شود و می‌توانید با زدن گزینه‌ی Update آن‌را به‌روزرسانی کنید.

همچنین اگر موفق به به‌روزرسانی از طریق خود نرم افزار نشدید، می‌توانید نسخه‌ی جدید این برنامه‌ی کاربردی را با کلیک بر روی این لینک دانلود کنید و سپس بر روی تلفن خود نصب کنید.

منبع :
Sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *