ثبت نام

نرم افزار سامسونگ موزیک با رابط کاربری One UI سامسونگ منتشر شد

One UI
ب

در طی روزها و هفته‌های اخیر شرکت سامسونگ اقدام به تغییر رابط کاربری نرم افزارهای کاربردی انحصاری خود کرده است. این بار نوبت سامسونگ موزیک بود که با دریافت یک به‌روزرسانی به رابط کاربری جدید شرکت سامسونگ مجهز شود.

 

سامسونگ موزیک صاحب One UI می‌شود

 

تغییرات حاصل در نرم افزار موزیک کمی بیشتر از سایر نرم افزارهای انحصاری این شرکت است که رابط کاربری جدید سامسونگ را طی یک به‌روزرسانی دریافت کرده‌اند. به عنوان مثال هنگامی که حالت شب را در اندروید 9 فعال کنید نرم افزار موزیک را نیز با یک پوسته‌ی تاریک خواهید دید و هنگامی که حالت شب فعال نباشد پوسته‌ای با رنگ روشن را مشاهده خواهید کرد.

به‌روزرسانی این برنامه قابلیت خاصی به جز رابط کاربری جدید را به همراه نداشته است، اما به هر حال تغییر کلی رابط کاربری و بازطراحی آن در نوع خود تغییر بزرگی محسوب می‌شود.

در ادامه برای مشاهده‌ی تغییرات رابط کاربری اسکرین شات‌هایی قرار دادیم که از تصویر دوم در سمت راست رابط کاربری جدید و در سمت چپ رابط کاربری قدیمی را می‌توانید مشاهده کنید.

 

سامسونگ موزیکسامسونگ موزیکسامسونگ موزیک

 

برای دریافت نسخه‌ی جدید موزیک کافی است به گلکسی استور رفته و آن را به‌روزرسانی کنید و اگر موفق به به‌روزرسانی از طریق فروشگاه گلکسی نشدید، می‌توانید فایل apk نسخه‌ی جدید سامسونگ موزیک را با کلیک بر روی این لینک دانلود و بر روی دستگاه خود نصب کنید. هنوز در فروشگاه گوگل پلی نسخه‌ی جدید موزیک قرار نگرفته است اما انتظار می‌رود بین یک تا دو روز آینده نسخه‌ی موجود در گوگل پلی نیز به آخرین نسخه‌ی سامسونگ موزیک ارتقا یابد.

نظرتان در مورد رابط کاربری جدید سامسونگ موزیک چیست؟ نظرات‌تان را برایمان بنویسید.

منبع :
Sammobile

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *