ثبت نام

سامسونگ ، لطفاً ردیابی آمار S Pen را به سری Galaxy Note اضافه کنید

Galaxy-Note-20-review-8-min
ب

Galaxy Note S Pen با هر بار تکرار یا از طریق سخت افزار ، نرم افزار یا هر دو مورد بهبود یافته است و جدیدترین مدل S Pen که با سری Galaxy Note 20 عرضه می شود ، غیرقابل انکار بهترین تاکنون است. اما یک منطقه وجود دارد که در طول سال ها توسط سامسونگ دست نخورده باقی مانده است و آن ردیابی آمار S Pen است.

من مدتی است که از قلم S استفاده می کنم و بارها فکر کرده ام که چرا سامسونگ یک ویژگی ردیابی آمار را به قلم نمادین خود اضافه نکرده است. من شخصاً دوست دارم در مورد الگوهای استفاده از S Pen خود بیشتر بدانم ، شاید به صورت هفتگی یا ماهانه به عنوان بازبینی هفتگی Samsung Health. حتی اگر این نوع اطلاعات به صورت کاملاً عملی چندان مفید نباشند ، من فقط فکر می کنم داشتن این اطلاعات جالب است ، ترجیحاً به عنوان یک ویژگی اختیاری به جای اینکه اجباری باشد. در اینجا چند نمونه از آماری که می خواهم S Pen من به صورت هفتگی یا ماهانه ردیابی کند وجود دارد.

چند بار S Pen را بیرون زده ام؟
S Pen چند ساعت از شیار خود خارج شد؟
بیشترین کاربردهای S Pen برنامه های من چیست؟
چند اقدام هوایی انجام داده ام؟
من با S Pen چه مسافتی را طی کردم؟ و چرا در صورت استفاده از آن به جای قلم S Pen ، یک قدم جلوتر با برآورد چند قلم توپ مصرفی نمی روم؟
دوست دارم به این نوع اطلاعات یا از طریق یک برنامه اختصاصی یا یک دسته آمار جدید S Pen در تنظیمات دسترسی داشته باشم. من شخصاً ترجیح می دهم این اطلاعات از طریق یک برنامه اختصاصی آماری با ردیابی مادام العمر و هفتگی / ماهانه ، امکان تنظیم مجدد داده ها و البته گزینه انصراف از برخی آمارها یا خاموش کردن پیگیری به طور کلی ، ارائه شود.

در کل ، اگرچه اعتراف می کنم که این نوع اطلاعات ممکن است خیلی کاربردی نباشد ، اما فکر می کنم یک لایه عمق جالب به کل تجربه S Pen اضافه کند. نظر شما در مورد این مفهوم ردیابی S Pen چیست؟ آیا آماری از قلم S وجود دارد که دوست داشته باشید در Galaxy Note خود بتوانید به آن دسترسی پیدا کنید؟ در صورت نیاز دیدگاه خود را در زیر این قسمت قرار دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *