ثبت نام

سامسونگ به سختی روی Galaxy S20 کار می کند: آپدیت دیگری منتشر شده است

005-min
ب

سامسونگ فقط یک هفته پس از دریافت پرچمدار به روزرسانی قبلی خود ، نسخه جدید بروزرسانی نرم افزاری را برای سری Galaxy S20 آغاز کرده است. این سومین بروزرسانی سیستم عامل است که برای ماه های آوریل برای گلکسی S20 ، S20 + و S20 Ultra منتشر شده است. بر خلاف به روزرسانی های قبلی ، این نسخه فقط امنیت جدیدی را ارائه می دهد – وصله امنیتی مه 2020 دقیقاً. این نسخه firmware ورزشی G98xxXXS2ATD5 است.

از آنجا که این فقط یک به روزرسانی امنیتی است ، می توانیم امیدوار باشیم که هیچ ویژگی ای را از بین نبرد یا اشکالات را معرفی کند ، زیرا این تنها تجربه تملک Galaxy S20 ، S20 + یا S20 Ultra را برای بسیاری از مشتریان پس از یک سری مسائل سامسونگ بیشتر خواهد کرد. مجبور شد با به روزرسانی های اخیر رفع شود. این بروزرسانی در حال حاضر در تعدادی از کشورهای اروپا برای هر دو مدل LTE و 5G به بازار عرضه شده است ، و دیگر نباید مدت زیادی طول کشید تا راه خود را به مناطق دیگر از جمله ایالات متحده شروع کند.

با وارد شدن به منوی تنظیمات »نرم افزار و ضربه زدن روی بارگیری و نصب ، می توانید بروزرسانی را از طریق هوا در Galaxy S20 ، S20 + یا S20 Ultra بارگیری کنید. از طرف دیگر می توانید جدیدترین سیستم عامل را از بایگانی ما بارگیری کرده و با استفاده از رایانه ویندوز آن را بر روی گوشی نصب کنید. با به روزرسانی تلفنتان با گذاشتن نظر ، در صورت بروز هرگونه پیشرفت یا تغییر به ما اطلاع دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *