ثبت نام

ویژگی جزئی دوربین Galaxy S20 که از آنچه فکر می کنید مفیدتر است

001-min
ب

سری Galaxy S20 دارای به روزرسانی های زیادی از جمله قابلیت های زوم پیشرفته نسبت به پرچمداران قبلی Galaxy است. سامسونگ همچنین مجموعه ای از ویژگی های جدید دوربین را با گلکسی S20 معرفی کرد. امکاناتی مانند پشتیبانی از ضبط فیلم های 8K بدون شک برجسته ترین موارد برجسته در میان این موارد است ، اما یک عملکرد کوچک جدید دوربین نیز در گلکسی S20 وجود دارد که حتی اگرچه بسیار مفید باشد توجه زیادی را به خود جلب نکرده است. به این زاویه هوشمند سلفی گفته می شود.

زاویه عکس سلفی هوشمند در واقع راه حلی برای نوعی صغیر است که سامسونگ در برنامه دوربین خود با سری Galaxy S10 معرفی کرده است. من در مورد جابجایی میدان دید در دوربین سلفی صحبت می کنم: هر زمان که تقریباً در هر تلفن هوشمند Galaxy که دارای Android Pie یا بالاتر است به دوربین سلفی سوئیچ می کنید ، به حالت دید باریک پیش می رود ، و شما مجبور خواهید بود به سطح گسترده ای برسید. برای به دست آوردن منظره کامل ، می توانید صحنه را تغییر دهید تا بتوانید قسمت اعظم صحنه را درون قاب قرار دهید.

داشتن گزینه ای برای جابجایی بین یک منظره باریک و یک دید وسیع بسیار عالی است – از اولی می توان در هنگام گرفتن عکس از خود استفاده کرد و از حالت دوم برای سلفی های گروهی استفاده می شود. اما همچنین وقتی می توانید به سرعت یک سلفی بگیرید ، برنامه دوربین را باز کنید و بعد از آن که قبل از گرفتن عکس باید به صورت دستی به قسمت دید گسترده تر بروید ، می تواند ناراحت کننده باشد.

شاید خیلی مشکل به نظر نرسد ، اما هنوز یک اقدام غیر ضروری است ، به خصوص هنگامی که یکی از دوستان یا اعضای خانواده کسی است که با تلفن شما سلفی می گیرد و به آنها گفته می شود که آنها باید به ضرب و شتم آن ضربه بزنند تا همه بتوانند در آن قرار بگیرند. قاب با زاویه عکس سلفی هوشمند ، دیگر جای نگرانی نیست ، زیرا تشخیص می دهد که دو یا چند چهره در قاب وجود دارد و تقریباً فوراً به قسمت دید کامل تغییر می کند.

باز هم ، ممکن است به نظر می رسد که مشغول جابجایی هستم ، اما من در شرایط کافی قرار گرفته ام که اذیت شدم که باید به صورت دستی به حالت سلفی با زاویه دید گسترده بروید ، و فکر می کنم زاویه عکس سلفی هوشمند یک راه حل منظم است. سامسونگ با One UI 2.1 ، زاویه عکس سلفی خود را به سایر دستگاه ها نیز منتقل می کند. این شامل صفحات Galaxy S10 (از جمله Galaxy S10 Lite) ، صفحات Galaxy Note 10 (شامل نوت 10 Lite) و Galaxy Fold می شود.

همه دستگاه ها One UI 2.1 را دریافت نخواهند کرد ، اما زاویه هوشمند سلفی باید هنگام بروزرسانی در اندروید 11 و One UI 3.0 (One UI 2.5) آن را برای آن دستگاه ها ایجاد کند (One UI 2.5 ارتقاء نقطه میانه راه خواهد بود) تبصره 20). همچنین اگر در حال حاضر یک دستگاه Galaxy دارای One UI 2.1 مانند Galaxy S20 ، S20 +، S20 Ultra یا Galaxy Z Flip در حال کار کردن هستید ، ممکن است مجبور شوید زاویه سلفی هوشمند را به صورت دستی روشن کنید. می توانید این کار را با استفاده از کلید تغییر در تنظیمات برنامه دوربین انجام دهید (به تصویر بالا مراجعه کنید).

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *